TV Gids overmorgen

Maandag, 17 Augustus 2020
omhoog omlaag links rechts
06:30
Bibaboerderij
06:40
Little People
06:52
Hatchimals
06:56
Telekids Mini's: Wissper
07:03
Jul & Julia en het torenspook
07:12
Ernst, Bobbie En De Rest
07:21
Piet Piraat Wonderwaterwereld
07:26
Flin & Flo
07:38
Mijn ridder en ik
07:49
Super 4
08:01
LEGO City
08:03
Brandweerman Sam
08:15
Dr. Panda
08:22
Telekids Mini's: Beertje Pol
08:34
Telekids Mini's: Molang
08:39
Telekids Mini's: Molang
08:44
Telekids Mini's: 2 Kleine Kleutertjes
08:46
Telekids Mini's: Louie & Yoko
08:49
Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:52
Telekids Mini's: Juf Roos
08:59
Telekids Mini's: Ollie
09:03
Fien & Teun
09:08
Telekids Mini's: Tee & Mo
09:17
Telekids Mini's: StoryZoo Op Avontuur In Het Sprookjesbos
09:27
Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
09:35
Thomas De Stoomlocomotief
09:45
Telekids Mini's: Super Wings
09:59
Telekids Mini's: Robocar Poli
10:11
Chuggington
10:23
The Adventures Of Chuck And Friends
10:34
Florrie's Draakjes
10:44
Sprookjesboom - Zing En Dans Mee
10:51
Jokie
10:56
Telekids Mini's: TiTaToverfeest
11:18
Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
11:30
Telekids Mini's: Cry Babies
11:35
Telekids Mini's: Tumble Leaf
11:48
Telekids Mini's: Ella De Olifant
12:00
Monchhichi
12:12
Troetelbeertjes & Familie
12:30
Zafari
12:58
Brandweerman Sam
13:08
Transformers: Rescue Bots Academy
13:20
Dinotrux
13:41
LEGO City
13:45
Telekids Mini's: Om Nom
13:49
Lummels
14:00
Enchantimals
14:11
Telekids Mini's: Wissper
14:18
Strawberry Shortcake
14:38
My Little Pony
15:01
Suske En Wiske Junior
15:08
Blinky Bill
15:22
Arthur En De Minimoys
15:50
Oggy En De Kakkerlakken
15:58
Mojicons
16:12
Miss Moon
16:24
Barbie Dreamtopia
16:36
Mia And Me
16:51
Polly Pocket
17:03
Polly Pocket
17:05
The Flying Doctors
18:05
The Bold And The Beautiful
18:35
The Bold And The Beautiful
19:00
Married At First Sight Australië
20:25
The Good Doctor
21:30
The Good Doctor
22:30
Grey's Anatomy
23:30
Grey's Anatomy
00:19
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop
05:10
UEFA Champions League: Manchester City – Olympique Lyonnais
06:35
De 14 van Ziggo Sport: Waanzinnige goals in UEFA Champions League Finales
06:45
De Eeuwige Sportvelden: Coen Moulijn
07:00
UEFA Champions League Hoogtepunten Atalanta - PSG
07:30
UEFA Champions League Hoogtepunten RB Leipzig - Atlético Madrid
08:00
UEFA Champions League Hoogtepunten FC Barcelona – Bayern München
08:30
UEFA Champions League Hoogtepunten Manchester City – Olympique Lyonnais
09:00
Formule 2 Spanje
10:00
Formule 3: Spanje
11:00
DTM: Lausitzring
11:55
Formule 1 Café
12:55
Formule 1 GP van Spanje Race
14:55
Nascar Cup Series: Daytona International Speedway Road Course Hoogtepunten
15:55
LaLiga Seizoensoverzicht 2019-2020
16:50
Best Goals of the Premier League Season
17:45
Formule 1 GP van Spanje Race
17:50
Premier League Seizoensoverzicht
18:20
UEFA Champions League Dagjournaal
18:45
Manchester City – Olympique Lyonnais
18:55
Waasland Beveren - Standard de Liège
19:15
GP Confidential
20:40
Napoli / FC Barcelona – Chelsea / Bayern München
20:50
Real Madrid / Manchester City – Olympique Lyonnais / Juventus
21:00
UEFA Champions League Dagjournaal
21:30
NBA: Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies
21:40
RB Leipzig - Atlético Madrid
21:50
Real Madrid / Manchester City – Olympique Lyonnais / Juventus
22:00
NBA: Toronto Raptors - Brooklyn Nets
22:05
Formule 1 Café
23:05
Formule 1 GP van Spanje Race
23:40
UEFA Champions League Dagjournaal
00:05
Nascar Cup Series: Daytona International Speedway Road Course Hoogtepunten
00:30
Formule 1 GP van Spanje Race
01:05
UEFA Champions League Dagjournaal
01:35
UEFA Champions League: Manchester City – Olympique Lyonnais
03:25
UEFA Champions League: FC Barcelona / Bayern München
03:50
De 14 van Ziggo Sport: Waanzinnige goals in UEFA Champions League Finales