TV Gids eergisteren

Maandag, 14 Oktober 2019
omhoog omlaag links rechts
06:25
Pingu
06:30
Hoi Duggee
06:40
Sesamstraat
06:55
TikTak
07:00
Zin in Zappelin
07:05
Kikker is kikker
07:10
Kikker kan niet praten
07:17
Zin in Zappelin
07:20
Bob de Bouwer
07:31
Shaun het schaap
07:40
Masha en de beer
07:51
Buurman en buurman
08:00
Mike de ridder en de honden die geen draken zijn
08:15
Noddy, de detective
08:25
Het Heuvellandziekenhuis
08:36
De avonturen van Barbapapa
08:40
De avonturen van Barbapapa
08:50
Tip de muis
08:55
Ziggy en de zootram
09:10
Babar en de belevenissen van Badou
09:20
Wickie de Viking
09:30
Kindertijd
10:00
Maan en ik
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Simon
10:35
Olly, het kleine witte busje
10:40
Bing
10:45
Sesamstraat: 10 voor...
11:00
Olivia mag komen eten
11:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:25
Klumpies
11:30
Angelina Ballerina
11:45
De vliegende Calimero
11:55
Bollie & Billie
12:05
Masha's sprookjes
12:15
Apennotendans
12:30
Kletspraat
12:40
Charlie & Lola specials
13:10
Kindertijd
13:35
Nelli en Nora
13:40
Leo & Tijg
13:55
Sesamstraat
14:10
No-No
14:16
Pim & Pom
14:20
Nils Holgersson
14:35
Heidi
15:00
Waffel de wonderhond
15:10
Kosmoo
15:35
Peperbollen
16:10
Brugklas
16:20
SpangaS
16:30
#forever
16:30
#forever
16:45
Checkpoint
17:00
ZombieLars
17:15
ZombieLars
17:34
Topdoks smerige show
17:35
Willem Wever
17:40
Willem Wever
18:00
Brugklas
18:15
SpangaS
18:25
SpangaS
18:35
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:25
Hunted
21:25
Ellie in de Handel
22:10
Sluipschutters
22:45
Zondag met Lubach
23:25
Stacey Dooley Investigates: Shot by My Neighbour
00:15
De Wereld Draait Door
01:15
Hunted
02:15
Ellie in de Handel
03:00
De Wereld Draait Door
03:43
Tekst-TV
03:47
Tekst-TV
06:30
Uki
06:35
Telekids Mini's: Elias
06:52
Telekids Mini's: Wissper
07:00
Jul & Julia en de ontvoering van mevrouw Suikerspin
07:16
Piet Piraat
07:24
Robin Hood
07:43
Super 4
07:55
LEGO City
07:57
Brandweerman Sam
08:14
Dr. Panda
08:21
Bibaboerderij
08:36
Telekids Mini's: Molang
08:39
Telekids Mini's: 2 Kleine Kleutertjes
08:42
Leren met Jokie
08:45
Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:48
Telekids Mini's: Juf Roos
09:00
Telekids Mini's: StoryZoo
09:10
Thomas De Stoomlocomotief
09:27
Telekids Mini's: Super Wings
09:39
Robocar Poli
09:58
Sprookjesboom Show
10:03
Chuggington Medaille Race
10:07
Airport: Winky's avonturen
10:21
Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:47
Telekids Mini's: Tee & Mo
10:54
Telekids Mini's: Beertje Pol
11:06
Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
11:20
Gonnie & Gijsje
11:26
Florrie's Draakjes
11:31
Little People
11:48
Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
12:00
Enchantimals
12:17
De Avonturen van K3
12:29
Super 4
12:48
Mijn Ridder En Ik
13:00
Brandweerman Sam
13:11
Flin & Flo
13:19
Transformers: Rescue Bots Academy
13:37
Dinotrux
14:00
Lalaloopsy
14:29
Monchhichi
14:47
Strawberry Shortcake
15:16
De Daltons
15:22
Koning Julien
15:52
Het Regent Gehaktballen
16:02
Miss Moon
16:21
Polly Pocket
16:49
Polly Pocket
16:51
LEGO Friends: Girls On A Mission
17:05
Goede Tijden, Slechte Tijden
17:35
The Bold And The Beautiful
18:05
The Bold And The Beautiful
18:35
Grey's Anatomy
19:30
The Secret Sharer
20:30
Ciske de rat
23:00
House
23:55
Grey's Anatomy
00:52
Teleshop 8: Mediashop
01:55
Homeshopping
02:01
Teleshop 8: Mediashop