TV Gids eergisteren

Maandag, 20 Januari 2020
omhoog omlaag links rechts
06:25
Pingu maakt een sneeuwpop
06:35
Olly, het kleine witte busje
06:40
Sesamstraat
06:55
Rita & Krokodil
07:00
Zin in Zappelin
07:03
Pim & Pom
07:08
Pim & Pom
07:13
Zin in Zappelin
07:15
Knofje
07:25
Knofje
07:30
Zin in Zappelin
07:35
Mike de ridder en de nachtelijke nachtwacht
07:46
Casper en Emma
08:00
Buurman en buurman
08:10
Shaun het schaap
08:15
Masha's sprookjes
08:20
De Smurfen
08:35
Kiwi & Strit
08:45
NOS Jeugdjournaal
08:50
Bollie & Billie
09:00
Het Heuvellandziekenhuis
09:15
Ringel Singel 19
09:20
Masha en de beer
09:30
Kindertijd
09:35
Nelli en Nora
09:45
Pieter Konijn
10:00
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Tik Tak
10:34
Bo Beer
10:40
Dropje
10:45
Sesamstraat: 10 voor...
11:00
Joe & Jack
11:05
Geen feest zonder No-No
11:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:25
Stella & Sam
11:35
Tip de muis
11:45
Angelina Ballerina
12:00
Babar en de belevenissen van Badou
12:10
Heidi
12:35
K3 Roller Disco
13:00
Leo & Tijg
13:10
Calimero
13:25
Kindertijd
13:30
Maya de bij
13:45
Kikker en zijn vriendjes
13:50
Barbapapa
13:55
Sesamstraat
14:15
Olivia en de natuurfotograaf
14:25
Moomin Vallei
14:45
Bernard
14:49
Bernard
14:50
Machtige Mike
15:00
Dodelijk 360
15:30
Peperbollen
15:55
Beste Vrienden Quiz
16:20
Lucas etc.
16:30
Brugklas
16:40
SpangaS
16:55
Checkpoint
17:20
Beste Vrienden Quiz
17:45
Willem Wever
18:15
Brugklas
18:25
SpangaS
18:40
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:30
First Dates
20:25
Proefkonijnen
21:25
RamBam
22:05
Lauren!
22:50
Promenade
23:25
De Wereld Draait Door
00:25
Hollands Hoop
01:25
De Wereld Draait Door
02:25
De Wereld Draait Door
03:20
De Wereld Draait Door
06:30
Telekids Mini's: Zigby
06:40
Telekids Mini's: Elias
06:52
Sid De Slimmerik
06:56
Wissper
07:03
Prinsessia
07:19
Ernst, Bobbie En De Rest
07:30
Piet Piraat
07:35
Mijn ridder en ik
07:47
Robin Hood
07:59
LEGO City
08:01
Brandweerman Sam
08:13
Dr. Panda
08:20
Telekids Mini's: Bibaboerderij
08:35
Molang
08:39
Telekids Mini's: Molang
08:42
2 Kleine Kleutertjes
08:45
Leren met Jokie
08:48
Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:53
Juf Roos
08:58
Telekids Mini's: BW TV
09:04
StoryZoo
09:14
Thomas De Stoomlocomotief
09:26
Super Wings
09:38
Telekids Mini's: Robocar Poli
09:50
Sprookjesboom Show
09:55
The Adventures Of Chuck And Friends
10:05
Airport: Winky's avonturen
10:15
Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:25
Minikids: Chuggington
10:36
Telekids Mini's: Tee & Mo
10:43
Telekids Mini's: Beertje Pol
10:55
Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
11:07
Gonnie & Gijsje
11:12
Fien & Teun
11:20
Florrie's Draakjes
11:25
Little People
11:35
Telekids Mini's: Ella De Olifant
11:48
Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
12:00
Enchantimals
12:12
Troetelbeertjes
12:33
Tashi
12:45
Mijn ridder en ik
12:59
Brandweerman Sam
13:11
Transformers: Rescue Bots Academy
13:23
Dinotrux
13:48
Lalaloopsy
14:10
Monchhichi
14:20
Strawberry Shortcake
14:44
My Little Pony
14:57
Polly Pocket
15:07
Suske En Wiske Junior
15:14
Mr. Bean
15:27
Koning Julien
15:52
Het Regent Gehaktballen
16:04
Miss Moon
16:18
Spirit - Samen Vrij
16:43
LEGO Friends: Girls On A Mission
16:53
Barbie Dreamtopia
17:00
5MinutenShow
17:05
Goede Tijden, Slechte Tijden
17:35
The Bold And The Beautiful
18:05
The Bold And The Beautiful
18:35
Grey's Anatomy
19:30
ER
20:30
Chef
23:00
House
00:00
Grey's Anatomy
00:47
Teleshop 8: Mediashop
01:47
Teleshop 8: Mediashop
02:02
Teleshop 8: Mediashop