TV gids vandaag
TV gids vandaag
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids eergisteren
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Donderdag, 25 Juli 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:50
Nederland in Beweging
06:10
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:34
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:45
NOS Journaal
06:50
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:10
NOS Journaal
07:20
NOS Journaal
07:30
NOS Journaal
07:45
NOS Journaal
08:00
NOS Journaal
08:10
NOS Journaal
08:20
NOS Journaal
08:30
NOS Journaal
08:45
NOS Journaal
09:00
NOS Journaal
09:10
NOS Journaal
09:20
NOS Journaal
09:35
NOS Journaal
09:40
NOS Journaal
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in Beweging
10:30
MAX Geheugentrainer
10:45
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:35
NOS Journaal
11:45
NOS Journaal
12:00
NOS Journaal
12:15
NOS Journaal
12:25
NOS Journaal
12:35
NOS Journaal
12:45
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:15
NOS Journaal
13:25
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
13:45
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
NOS Journaal
14:25
NOS Journaal
14:35
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
TV Monument Wieteke van Dort
15:40
Op safari
15:45
Op safari
16:05
Het beste van 50 jaar te land, ter zee en in de lucht
17:00
NOS Journaal
17:10
TV Monument - Karin Bloemen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:20
EenVandaag
18:50
The Great British Bake Off
20:00
NOS Journaal
20:30
De slimste mens
21:25
NOS Olympische Spelen: Parijs
22:00
Andere Tijden Sport
22:45
NOS Journaal
22:58
Olympische dromen
23:05
Flikken Maastricht
23:55
Sportlab Sedoc
00:40
NOS Journaal
00:55
NOS Olympische Spelen: Parijs
01:25
EenVandaag
01:55
NOS Journaal met gebarentaal
02:20
NOS Journaal
02:35
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:15
BinnensteBuiten
07:51
Nederland in Beweging
07:55
Nederland in Beweging
08:10
Rail Away
08:35
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:15
Nederland in Beweging
09:35
Nieuwsuur
10:05
Olympische dromen
10:15
Noord-Zuid-Oost-West
10:50
Metropolis
11:05
BinnensteBuiten
11:10
BinnensteBuiten
11:40
NOS Journaal Regio
12:00
NOS Journaal
12:20
Kook mee met MAX
12:30
De Hofbar
13:00
NOS Journaal
13:15
Kruispunt
13:50
De Verwondering
14:21
Olympische dromen
14:25
Rail Away
14:55
Het Vuur van de Friezen
15:35
De Hofbar
15:40
De Hofbar
16:00
NOS Journaal
16:10
Kook mee met MAX
16:25
Rail Away
17:00
NOS Journaal
17:10
De slimste mens
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal Regio
18:30
Noord-Zuid-Oost-West
19:05
BinnensteBuiten
19:10
BinnensteBuiten
19:50
Boeddha in de polder
20:35
Crime: The Tower
21:30
Nieuwsuur
22:00
Olympische dromen
22:10
2Doc: The Kyiv Files
23:15
Mocronado's
00:00
De Nachtzoen
00:15
Nieuwsuur
00:55
Nieuwsuur
05:31
Timmy tijd
05:35
Woezel & Pip
05:40
Hoi Duggee
05:45
Raad eens hoeveel ik van je hou
05:50
Raad eens hoeveel ik van je hou
06:00
Jojo & Ouma
06:10
Ziggy en de zootram
06:20
Tip de Muis
06:25
Woezel & Pip Overal Vriendjes!
06:40
Bing
06:45
Bing
06:50
Nurdys
06:55
Kiwi & Strit
06:56
Kiwi & Strit
07:01
Kiri & Lou
07:05
Pingu
07:10
Lucas de spin
07:18
Zin in Zappelin
07:19
Zin in Zappelin
07:23
Zin in Zappelin
07:25
Masha
07:30
Masha's Songs
07:36
Zin in Zappelin
07:40
Kindertijd
07:48
Zin in Zappelin
07:49
Zin in Zappelin
07:55
Rubble & Crew
08:05
De Boterhamshow
08:22
Zin in Zappelin
08:26
Shaun het schaap
08:35
Maya de bij
08:45
Bob de Bouwer
08:55
Klumpies
09:05
Het Zandkasteel
09:20
Sesamstraat
09:35
Jojo & Ouma
09:45
Maan en ik
10:10
Nurdys
10:14
Timmy tijd
10:15
Timmy tijd
10:20
Bing
10:27
Peppa Pig
10:30
Hoi Duggee
10:40
George & Paul
10:45
Woezel & Pip Overal Vriendjes!
11:00
Olly, het kleine witte busje
11:05
Nijntje en vriendjes
11:10
Lief monster
11:15
Sarah en Eend
11:25
Sesamstraat: 10 voor...
11:35
Hoelahoep
11:50
Vegesauriërs
11:55
Pop Papierstad
12:05
Olivia
12:16
Zappelin Mini's
12:17
Masha
12:20
Masha
12:26
Zin in Zappelin
12:31
Babar en de belevenissen van Badou
12:43
Zin in Zappelin
12:45
Kindertijd
12:55
Zin in Zappelin
12:56
Zin in Zappelin
13:00
Casper & Emma
13:11
Zin in Zappelin
13:12
Zin in Zappelin
13:15
Patsboemkledder
13:32
Zin in Zappelin
13:36
Mike de ridder
13:50
Splat & Seymour
14:00
De Smurfen
14:15
Bollie & Billie
14:25
Zo is Joey!
14:35
Agent Binky
14:45
Interstellar Ella
15:00
Peter Pan
15:20
Lassie Animated
15:45
The Zoo
15:55
Rudi het racevarken
16:25
Dance Academy
16:50
Brugklas
17:40
Het verborgen eiland
18:00
Checkpoint
18:25
De faker op vakantie
18:45
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
Dertigers
20:00
De Luizenmoeder
20:30
Het beste van... Lionel Richie
21:20
Disco: Soundtrack of a Revolution
22:20
SLAY - Express to Impress
23:10
Dertigers
23:45
De slimste mens
00:40
Het beste van... Lionel Richie
01:25
SLAY - Express to Impress
02:15
Disco: Soundtrack of a Revolution
03:15
De slimste mens
06:00
Editie NL
06:15
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:37
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:53
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:45
RTL Nieuws
07:55
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:15
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:35
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:55
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:10
RTL Boulevard
10:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:00
Ik Weet Er Alles Van!
11:30
The Bold and the Beautiful
12:00
NCIS
12:55
NCIS: Los Angeles
13:50
Van woonvilla naar droomvilla
14:15
Humberto à Paris: Wat Is De Kans?
15:40
B&B vol liefde
17:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:45
Humberto à Paris: Wat Is De Kans?
19:55
RTL Weer
20:00
Ik Weet Er Alles Van!
20:30
B&B vol liefde
21:45
Humberto à Paris: Wat Is De Kans?
23:15
RTL Nieuws
23:35
RTL Weer
23:45
Humberto à Paris: Wat Is De Kans?
01:05
RTL Boulevard
01:55
Teleshop 4: Mediashop
02:07
Teleshop 4: Mediashop
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:30
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
08:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:35
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:00
112 vandaag
17:30
Politie op je hielen!
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Deurwaarders UK
20:30
Bij Ons Op De Boerderij
21:55
112 vandaag
22:25
24 uur in de E.R.
23:25
Ambulance UK: Code Red
00:35
Politie op je hielen!
01:45
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:45
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:50
Hart van Nederland - ochtend editie
10:05
Hart van Nederland - ochtend editie
10:20
Hart van Nederland - ochtend editie
10:35
Shownieuws
11:25
Droomhuis op het platteland
12:25
Man bijt hond
12:35
De Bondgenoten
13:30
50/50
14:00
Overtreders
15:00
Waar is Mijn Erfenis
15:55
Droomhuis op het platteland
16:55
Droomhuis op het platteland
17:50
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00
Wordt u al geholpen?
18:05
Wordt u al geholpen?
18:30
Overtreders
19:30
De Bondgenoten
20:30
Het jachtseizoen
21:35
De Oranjezomer
22:30
Hart van Nederland - Late Editie
22:55
Shownieuws
23:05
Shownieuws
00:00
De Bondgenoten
00:55
De Oranjezomer
01:42
Loop: Hart van Nederland
06:00
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
09:30
Vis TV
10:00
Vis TV
10:30
Stop! Politie
11:25
Idioten op de weg
11:30
Idioten op de weg
12:00
Idioten op de weg
12:25
Idioten op de weg
12:30
Idioten op de weg
13:00
Flodder
13:30
Flodder
14:00
Pawn Stars
15:00
Pawn Stars
16:00
Bar Rescue
17:00
Bar Rescue
17:55
Pawn Stars
18:00
Pawn Stars
18:30
Pawn Stars
19:30
Pawn Stars
20:25
Million Dollar Baby
20:27
Million Dollar Baby
23:10
Birth of the Dragon
01:05
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:00
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 7: Mediashop
06:00
Loop: Hart van Nederland
07:30
Mediashop
09:00
Tommy Teleshopping
11:25
Het Blok Australië
12:25
Het Blok Australië
13:20
Tommy Teleshopping
14:10
Wat eten we?
14:40
Lang leve de liefde
15:35
Date Smakelijk
16:30
Hell's Kitchen
17:25
Lang leve de liefde
18:00
Lang leve de liefde
18:30
Date Smakelijk
19:30
Hell's Kitchen
20:30
Analyze This
22:35
The Full Monty
00:20
Chicago Fire
01:15
Law & Order: SVU
02:04
Loop: Hart van Nederland
18:00
The Big Bang Theory
18:15
Two and a Half Men
18:40
Two and a Half Men
19:05
Two and a Half Men
19:30
The Big Bang Theory
20:00
The Big Bang Theory
20:30
The Meg
22:35
Anaconda
00:15
Border Security: Australië
00:45
Border Security: Australië
01:10
Loop: Hart van Nederland
06:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Goede tijden, slechte tijden
17:05
NCIS: Los Angeles
18:05
The Bold and the Beautiful
18:30
The Bold and the Beautiful
19:00
Married At First Sight Australië
20:25
Scott & Bailey
21:25
Scott & Bailey
22:25
Law & Order: Special Victims Unit
23:25
Law & Order: Special Victims Unit
00:25
NCIS: Los Angeles
01:20
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:08
Car S.O.S
04:53
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:30
Food Factory
07:00
Megafactories
08:00
Abandoned
08:30
Abandoned
09:00
Mine Hunters
10:00
Farm Dreams
10:55
Secrets of the Zoo
11:55
Engineering Connections
12:55
Access 360 World Heritage
14:00
Pricing the Priceless
15:00
Building the Channel Tunnel
16:00
Seconds from Disaster
17:00
Notre Dame: Vuurzee in Parijs
18:00
Saving Notre Dame
19:00
The World from Above
19:30
Air Crash Investigation
20:30
Air Crash Investigation
21:30
Construction Fails
22:30
Rebuilding Notre Dame: The Next Chapter
23:30
AZF: French Factory Explosion
00:30
Europe From Above
01:30
Food Factory
01:55
Food Factory
02:20
Drugs, Inc.
03:05
Megafactories
03:55
Megafactories
Geen data beschikbaar
04:00
Voetbal
05:30
Voetbal
07:00
Voetbal
08:50
Handbal
10:30
Handbal
12:30
Diverse sporten
12:45
Handbal
13:50
Handbal
15:30
Handbal
17:30
Voetbal
19:00
Voetbal
21:00
Voetbal
23:15
Diverse sporten
23:30
Voetbal
01:00
Misc.
01:05
Handbal
02:30
Handbal
04:05
Return to Amish
05:35
House Hunters International
06:00
Extreme couponing
06:30
My cat from hell
07:30
Long Island Medium
08:00
Long Island Medium
08:30
Toddlers & Tiaras
09:30
Doubling down with the Derricos
10:30
90 Day Fiancé: Love in Paradise
11:30
My big fat American gypsy wedding
12:30
90 Day fiancé
13:30
Unexpected: Teenage & pregnant
14:30
Louisa & Rowan Op De Camping
15:30
My lottery dream home
16:00
My lottery dream home
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
House Hunters International
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
100 Day Dream Home
20:30
MILF Manor
21:30
My Mum, Your Dad UK
22:30
Life After Lockup
23:30
Sex sent me to the ER
00:30
My cat from hell
01:30
Long Island Medium
02:00
Long Island Medium
02:30
Toddlers & Tiaras
03:20
My big fat American gypsy wedding
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Rip-Off Britain
11:15
Expert Witness
11:45
Close Calls on Camera
12:15
Homes Under the Hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:35
BBC Regional News and Weather
14:45
BBC News at One; Weather
15:00
Rick Stein's Cornwall
15:30
Animal Park
16:00
Escape to the Country
16:45
The Repair Shop
17:30
The Finish Line
18:15
Pointless
19:00
BBC News at Six; Weather
19:30
BBC Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
21:00
Outnumbered
21:30
Linford
23:00
BBC News - Weather
23:30
BBC Regional News and Weather
23:40
A Good Girl's Guide to Murder
00:30
Paddy & Molly: Show No Mersey
01:00
Paddy & Molly: Show No Mersey
01:30
High Country
02:10
High Country
02:55
Weather for the Week Ahead
03:00
BBC News
07:15
Homes Under the Hammer
08:15
Bargain Hunt
09:00
Gardeners' World
10:00
BBC News
13:15
Politics Live
14:00
Impossible
14:45
Make Me a Dealer
15:30
Beechgrove Repotted
15:45
The Hundred
19:00
The Hundred
22:30
Live at the Apollo
23:00
Twenty Twelve
23:30
Newsnight
00:00
Weather
00:05
Colin from Accounts
00:30
Queen & Slim
02:35
Great Coastal Railway Journeys
03:05
The Jetty