TV Gids vandaag

Woensdag, 16 Juni 2021
omhoog omlaag links rechts
05:55
Nederland in Beweging
06:10
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:45
NOS Journaal
06:50
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:10
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:40
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:10
Goedemorgen Nederland
08:29
NOS Journaal
08:35
Goedemorgen Nederland
08:40
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:15
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:40
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:10
NOS "Het EK in 2'21"
10:15
Nederland in Beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX Geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Studio Europa
12:00
NOS Journaal
12:15
De Nieuws BV
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
13:50
NOS Journaal
14:05
NOS Journaal
14:22
NOS "Het EK in 2'21"
14:30
NOS EK voetbal voorbeschouwing: Finland - Rusland
14:50
NOS EK voetbal: Hongarije - Portugal
15:50
NOS EK voetbal wedstrijdanalyse: Finland - Rusland
15:53
NOS EK voetbal wedstrijdanalyse: Finland - Rusland
16:00
NOS EK voetbal: Hongarije - Portugal
17:05
NOS Journaal
17:10
Politieke Partijen
17:15
NOS EK voetbal voorbeschouwing: Turkije - Wales
17:50
NOS EK voetbal: Hongarije - Portugal
18:50
NOS EK voetbal wedstrijdanalyse: Turkije - Wales
18:53
NOS EK voetbal wedstrijdanalyse: Turkije - Wales
19:00
NOS EK voetbal: Hongarije - Portugal
20:00
NOS Journaal
20:25
Studio Europa
20:50
NOS EK voetbal: Hongarije - Portugal
21:53
NOS EK voetbal wedstrijdanalyse: Italië - Zwitserland
22:00
NOS EK voetbal: Hongarije - Portugal
23:00
Studio Europa
23:05
Studio Europa
23:50
NOS Journaal
00:15
Studio Europa
01:00
NOS Journaal
01:25
EenVandaag
01:50
NOS Journaal
02:25
NOS Journaal
02:45
NOS Journaal
06:25
Pingu
06:35
Sesamstraat
06:50
Tik Tak
06:55
Bumba in Australië
07:00
Woezel & Pip
07:04
Samson & Marie
07:10
Maja de Bij
07:15
Maja de Bij
07:24
Zin in Zappelin
07:30
Kindertijd
07:37
Zin in Zappelin
07:40
Beestenbrigade
07:55
Waffie de wonderhond
08:07
Zin in Zappelin
08:10
Shaun het schaap
08:20
Buurman en Buurman
08:25
Ringel Singel 19
08:30
Wickie de Viking
08:45
Jeugdjournaal
08:50
Bol & Smik
09:00
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
09:01
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
09:05
Ziggy en de zootram
09:20
Liselotte
09:25
Ella, Oscar & Hoo
09:35
Kikker & vriendjes
09:42
Olly, het kleine witte busje
09:47
Timmy tijd
09:50
Timmy tijd
09:55
Maan en ik
10:00
Maan en ik
10:20
Bing
10:25
Bing
10:35
Nijntje en vriendjes
10:40
NoNo
10:45
Bumba in Australië
10:50
Bumba
10:55
Bumba
10:59
Beer Bo
11:05
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:15
Sesamstraat: 10 voor ...
11:25
Mike de ridder
11:35
Clangers
11:50
Charlie & Lola specials
12:00
Sesamstraat
12:15
Zin in Zappelin
12:20
Kindertijd
12:26
Zin in Zappelin
12:30
Waffie de wonderhond
12:41
Zin in Zappelin
12:42
Zin in Zappelin
12:45
Casper en Emma
12:56
Zin in Zappelin
12:57
Zin in Zappelin
13:00
Splat & Seymour
13:10
Zin in Zappelin
13:15
Masha en de Beer
13:20
Grizzy en de Lemmings
13:25
Shaun het schaap
13:30
Shaun het schaap
13:35
Buurman en Buurman
13:40
Nils Holgersson
13:55
K3 Rollerdisco Club
14:15
Machtige Mike
14:22
Bernard
14:23
Bernard
14:25
Trex
14:30
Studio Snugger
14:45
DierenDetectives
14:50
DierenDetectives
15:15
Jill
15:30
Elvy's Wereld: So Ibiza!
16:50
Tussen Kop en Staart
17:00
Checkpoint
17:25
Freeks Wilde Wereld
17:35
Zapp your planet: Plasticjagers
17:40
Zapp your planet: Plasticjagers
17:50
SpangaS
18:00
SpangaS
18:10
Brugklas
18:30
Freeks Wilde Wereld
18:45
Het Klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:20
Het beste van... ABBA
21:05
ABBA forever
21:10
ABBA forever
22:10
The Dog House
23:05
Beau séjour
00:05
Het beste van... ABBA
00:55
ABBA forever
01:55
Jeugdjournaal
02:24
Tekst-TV