TV Gids gisteren

Dinsdag, 20 Oktober 2020
omhoog omlaag links rechts
04:12
Tekst-TV
04:21
Tekst-TV
04:32
Tekst-TV
06:30
Pingu's Circus
06:35
Woezel & Pip Overal Vriendjes!
06:50
Sesamstraat
07:05
Dropje
07:13
Samson & Marie
07:16
Zin in Zappelin
07:20
Liselotte maakt een pakketje
07:27
Zin in Zappelin
07:30
Ella, Oscar & Hoo
07:41
Zin in Zappelin
07:45
Kindertijd
07:51
Zin in Zappelin
07:55
Beestenbrigade
08:08
Zin in Zappelin
08:10
Buurman en Buurman: Winterpret
08:20
Shaun het schaap
08:25
Masha's sprookjes
08:30
Wickie de Viking
08:45
Iedereen K3
09:05
Vilda
09:15
Bollie & Billie
09:25
Charlie en Lola
09:35
Stella & Sam
09:50
Ok en Knul
10:00
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Simon
10:35
No-No de worteloppas
10:41
Olly, het kleine witte busje
10:45
Clangers
11:00
Sesamstraat: 10 voor...
11:10
Ziggy en de zootram
11:23
Pim & Pom
11:30
Nelli en Nora
11:35
Woezel & Pip
11:40
Tip de muis
11:45
Pieter Konijn
12:00
Pingu in de stad
12:05
Maya de bij
12:20
Noddy, de detective
12:35
Mijn beste vriend Marlon
12:45
3 Vrienden
12:55
Ringel Singel 19
13:00
Calimero
13:10
Ernest & Celestine
13:30
Masha's sprookjes
13:35
Inui
13:40
TwiniPop
13:45
Hoi Duggee
13:55
Rita & Krokodil
14:00
Sesamstraat
14:15
Zappelin Go
14:20
Babar en de belevenissen van Badou
14:35
Bob de Bouwer
14:45
Grizzy en de lemmingen
14:55
Puppy Patrol
15:20
Peperbollen
15:50
De dodelijkste 60
16:20
Brugklas
16:30
SpangaS: De Campus
16:50
ZombieLars
17:05
Checkpoint
17:15
Freeks Jungle School
17:30
Kaal of Kammen
17:55
Nieuwe Baasjes
18:15
Brugklas
18:25
SpangaS: De Campus
18:40
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:25
De 3 sterren camping
21:15
Hij is een zij
21:55
Nachtdieren
22:30
The Dog House
23:25
De Vooravond
00:20
Between Us
01:05
De 3 sterren camping
02:20
Hij is een zij
02:55
Nachtdieren
03:35
The Dog House
06:30
Telekids Mini's: Zigby
06:45
Little People
06:55
Telekids Mini's: Wissper
07:05
Jul & Julia en de verdwenen piratenschat
07:15
Ernst, Bobbie En De Rest
07:25
Piet Piraat
07:30
Mush-Mush & The Mushables
07:49
Mijn Ridder En Ik
08:01
LEGO City
08:03
Brandweerman Sam
08:18
Dr. Panda
08:25
Telekids Mini's: Beertje Pol
08:42
Telekids Mini's: Molang
08:47
Telekids Mini's: 2 Kleine Kleutertjes
08:50
Telekids Mini's: Louie & Yoko
08:57
Telekids Mini's: Sophie De Giraf
09:01
Telekids Mini's: Juf Roos
09:09
Telekids Mini's: Ollie
09:19
Fien & Teun
09:25
Telekids Mini's: StoryZoo Op Avontuur In De Bloementuin
09:35
Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
09:42
Thomas De Stoomlocomotief
09:57
Telekids Mini's: Super Wings
10:09
Robocar Poli
10:26
Chuggington Medaille Race
10:30
The Adventures Of Chuck And Friends
10:41
Telekids Mini's: Remy & Boo
10:56
Sprookjesboom - Zing En Dans Mee
11:01
Jokie
11:06
Telekids Mini's: TiTaToverfeest
11:26
Telekids Mini's: Cry Babies
11:31
Telekids Mini's: Tumble Leaf
11:48
Telekids Mini's: Ella De Olifant
12:00
Monchhichi
12:15
Troetelbeertjes
12:41
Zafari
13:04
Brandweerman Sam
13:19
Transformers: Rescue Bots Academy
13:29
Dinotrux
13:57
LEGO City
14:00
Enchantimals
14:15
Telekids Mini's: Wissper
14:22
Strawberry Shortcake
14:48
Suske En Wiske Junior
14:55
Bitz & Bob
15:12
Blinky Bill
15:24
Arthur En De Minimoys
15:52
Moka's Fantastische Avonturen!
16:00
Oggy En De Kakkerlakken
16:12
Mojicons
16:24
LEGO Friends: Girls On A Mission
16:40
Mia And Me
17:00
5MinutenShow
17:05
The Flying Doctors
18:05
The Bold And The Beautiful
18:35
The Bold And The Beautiful
19:00
Married At First Sight Australië
20:30
Blind
22:35
The Words
00:40
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop