TV Gids vandaag

Maandag, 17 December 2018
omhoog omlaag links rechts
06:30
Pingu maakt een sneeuwpop
06:35
Nellie en Cezar
06:45
Bumba
06:50
Penelope gaat naar het strand
06:55
Sesamstraat
07:10
Barbapapa
07:15
Maya de bij
07:30
Masha en de beer
07:35
Ringel Singel 19
07:40
De Boterhamshow
08:00
Buurman en buurman
08:05
Shaun het schaap
08:10
Kiwi & Strit
08:20
Mike de ridder en de fantastische machine
08:30
Bollie & Billie
08:45
NOS Jeugdjournaal
08:50
Calimero
09:00
Noddy, de detective
09:15
No-No wil een muziekinstrument bespelen
09:20
Angelina Ballerina
09:35
Kindertijd
10:00
Bing
10:10
Teletubbies
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Sarah en Eend
10:40
Timmy tijd
10:50
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:00
Het Heuvellandziekenhuis
11:15
Inui
11:20
Sesamstraat: 10 voor...
11:30
Zandkasteel
11:45
Hoi Duggee
11:55
Babar en de belevenissen van Badou
12:10
Iedereen K3
12:25
Tip de muis
12:35
Zappelin Go
12:45
Buurman en buurman
12:50
Het molletje in de woestijn
12:50
Het molletje en de radio
12:55
Pieter Konijn
13:10
Wickie de Viking
13:25
Kindertijd
13:50
Masha's sprookjes
13:55
Olivia's buitenaardse broertje
14:05
Sesamstraat
14:20
Nelli en Nora
14:30
Buurman en buurman
14:40
De Smurfen
14:50
Grizzy en de lemmingen
15:00
Twisted Whiskers
15:15
GIPS
15:35
De Adriaans im Schnee
15:45
De dodelijkste 60
16:15
Freeks Wilde Wereld
16:25
SpangaS
16:35
SpangaS
16:50
Checkpoint
17:15
Klaas Kan Alles
17:45
De regels van Floor
17:55
GIPS
18:20
SpangaS
18:30
SpangaS
18:40
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:25
Hunted
21:30
Tygo in de GHB
22:20
De jacht op mijn verkrachter
23:10
O Dennenboom
23:55
Draadstaal
00:30
Hunted
01:30
Tygo in de GHB
02:15
Tekst TV
02:22
Tekst TV
02:34
Tekst TV
02:50
Tygo in de GHB
04:36
TekstTV
05:00
Teleshop 8
05:30
Teleshop 8: Car Tracks
05:45
Teleshop 8
06:00
Teleshop 8: Car Tracks
06:30
Koala Broertjes
06:41
Elias
06:51
Sid de slimmerik
06:56
Wissper
07:03
Jul & Julia
07:14
Ernst, Bobbie en de rest
07:29
Piet Piraat
07:35
Kerst Op Wonderschool
07:47
Super 4
08:00
LEGO City
08:02
Brandweerman Sam
08:15
Bibaboerderij
08:30
Molang
08:33
Molang
08:37
2 Kleine kleutertjes
08:40
Leren met Jokie
08:46
Uki
08:51
Juf Roos
08:56
BW TV
09:02
Tee And Mo
09:07
Sprookjesboom Show
09:12
StoryZoo
09:24
Thomas de Stoomlocomotief
09:35
Super Wings
09:49
Robocar Poli
10:01
Chuggington Medaille Race
10:05
The Adventures of Chuck and Friends
10:18
Sprookjesboomfeest
10:37
Beertje Pol
10:48
TiTaToverfeest
11:05
Sprookjesboom - Zing en dans mee
11:10
Fien & Teun
11:15
Jokie
11:23
Zigby
11:35
Florrie's Draakjes
11:45
Hello Kitty And Friends
12:00
Monchhichi
12:13
My Little Pony
12:34
Super 4
12:48
Robin Hood
13:00
Brandweerman Sam
13:11
Hoe Maak Je Dat?!
13:16
Flin & Flo
13:27
Dinotrux
13:51
Lalaloopsy
14:12
Enchantimals
14:23
Strawberry Shortcake
14:46
Tashi
14:58
Mr. Bean
15:11
Blinky Bill
15:25
Zafari
15:48
Het Regent Gehaktballen
15:59
Draken - Race Naar De Rand
16:24
Barbie Dreamtopia
16:35
Spirit - Samen Vrij
17:00
5MinutenShow
17:05
Kopen, Klussen, Cashen
17:31
Goede Tijden, Slechte Tijden
18:02
The Bold And The Beautiful
18:32
McLeod's Daughters
19:30
The Flying Doctors
20:29
A Rose For Christmas
22:27
House
23:25
The Flying Doctors
00:00
The Flying Doctors
00:26
Kopen, Klussen, Cashen
00:55
Teleshop 8: Nachtlounge
02:01
Teleshop 8: Nachtlounge